Biuro Prasowe

10-04-2017 Nowy żurek Profi "Moje odkrycie" na tegoroczną Wielkanoc

żurek

Profi przedstawia żurek " Moje odkrycie" - klasykę w nowej odsłonie, z białą kiełbasą i grzybami.

Przygotowany na bazie naturalnego zakwasu żurek, wzbogacony został regionalną białą kiełbasą oraz leśnymi grzybami. Bez konserwantów, wzmacniaczy smaku, barwników przywraca wspomnienia domowej kuchni.

Żurek jest bogatym źródłem białka i posiada niską zawartość tłuszczów, w 100 % naturalny. Ma tylko 135 kcal w opakowaniu 330 g. Podobnie jak wszystkie zupy chłodzone linii "Moje odkrycie" zamknięty zostały w wygodnym, jednorazowym, pojemniku. To doskonałe rozwiązanie dla osób nie mających czasu na własnoręczne przygotowanie potrawy. Wystarczy podgrzać i posiłek gotowy. 

Dzięki połączeniu tradycyjnych polskich przepisów z elementami kuchni świata oraz odważnym kombinacjom składników i smaków, stworzyliśmy nowe kulinarne odkrycie. Wszystkie nasze zupy w linii "Moje odkrycie" przygotowane zostały według oryginalnych receptur, a nietypowe przyprawy stanowią kwintesencję smaku” – mówi Paweł Gatkowski, dyrektor do spraw klientów kluczowych i rozwoju, brand managament Profi.


Profi: Wielkopolska Wytwórnia Żywności PROFI to czołowy na polskim rynku producent żywności. To znana i popularna marka, zbudowana w całości na polskim kapitale. Czerpiąc z ponad dwudziestoletniego doświadczenia w produkcji żywności, przygotowuje gotowe do spożycia, wysokiej jakości dania, których wyjątkowy smak zamykany jest w wygodnych i bezpiecznych opakowaniach. Nowoczesna technologia produkcyjna, niezawodna jakość produktów, a także liczne nagrody rynkowe sprawiają, że Profi cieszy się dużym zaufaniem i uznaniem konsumentów w Polsce i za granicą. Więcej informacji na stronie www.profi.com.pl i www.kochamzupy.pl.

Zobacz także film o nas: https://www.youtube.com/watch?v=aH11a2b2nPc

Strona korzysta z plików cookies. Przebywanie na niej oznacza akceptację polityki prywatności. Nie pokazuj więcej tego komunikatu