Biuro Prasowe

Jesteśmy otwarci na rozmowy

Witamy w Biurze Prasowym Profi.
Tu znajdą Państwo materiały dotyczące naszych produktów oraz innych aspektów działalności naszej firmy. Zachęcamy do obejrzenia filmu, pobrania gotowych materiałów prasowych, zapisania się do newslettera oraz odwiedzenia nas w mediach społecznościowych.
Zapraszamy do bliższego poznania marki Profi.

28. Juni 2017

Poczuj świeżość lata! Odkryj nowe chłodniki owocowe „Moje odkrycie” Profi

W sezonie wakacyjnym Profi wprowadza do sprzedaży – nowość na polskim rynku spożywczym – chłodniki owocowe „Moje odkrycie”. Dostępne będą dwie wersje smakowe: chłodnik z wiśni z makaronem oraz chłodnik z owoców leśnych z płatkami orkiszowymi.

Czytaj dalej

26. Juni 2017

Nowe zupy chłodzone „Moje odkrycie” na tegoroczne lato!

Zupy krem ze świeżego ogórka z koperkiem i krem ze świeżych buraków z miętą to kolejne smaki w linii zup chłodzonych „Moje odkrycie”, które tego lata wprowadza Profi na polski rynek spożywczy.

Czytaj dalej

23. Juni 2017

Smak, który wygrywa - rusza letnia kampania reklamowa PROFI

Na przełomie czerwca i lipca rusza letnia kampania outdoorowa Profi, obejmująca kampanię billboardową w miejscowościach nadmorskich oraz na terenie największych ośrodków miejskich w Polsce.

Czytaj dalej

23. Mai 2017

Nowość Profi - zupa krem z marchwi z pomarańczą i krem z zielonych warzyw z jarmużem

Profi rozszerza linię zup chłodzonych „Moje odkrycie” o dwa kolejne smaki: zupa krem z marchwi z pomarańczą i zupa krem z zielonych warzyw z jarmużem.

Czytaj dalej

25. April 2017

Zupa tradycyjny kapuśniak na chłodne przedwiośnie. Wystarczy podgrzać!

Wczesną wiosną, gdy wietrznie i deszczowo, warto sięgnąć po pyszny gotowy kapuśniak Profi w wygodnej torebce, który wystarczy tylko podgrzać, by trzy minuty później cieszyć się smaczną tradycyjna polską zupą.

Czytaj dalej

12. April 2017

Profi Laureatem Programu Najwyższa Jakość Quality International 2017

Kapituła Programu Najwyższa Jakość Quality International 2017 przyznała Wielkopolskiej Wytwórni Żywności PROFI tytuł laureata w kategorii: QI Product za zupę krem paprykowy z mozzarellą.

Czytaj dalej

10. April 2017

Nowy żurek Profi "Moje odkrycie" na tegoroczną Wielkanoc

Profi przedstawia żurek " Moje odkrycie" - klasykę w nowej odsłonie, z białą kiełbasą i grzybami.

Czytaj dalej

Diese Seite verwendet Cookies. Ihr Besuch dieser Seite bedeutet die Annahme der Datenschutzbestimmungen. Diese Meldung nicht mehr anzeigen