Biuro Prasowe

Jesteśmy otwarci na rozmowy

Witamy w Biurze Prasowym Profi.
Tu znajdą Państwo materiały dotyczące naszych produktów oraz innych aspektów działalności naszej firmy. Zachęcamy do obejrzenia filmu, pobrania gotowych materiałów prasowych, zapisania się do newslettera oraz odwiedzenia nas w mediach społecznościowych.
Zapraszamy do bliższego poznania marki Profi.

22 marca 2017

Nowość w kategorii Moje odkrycie Profi

Profi rozszerza linię świeżych sałatek chłodzonych Moje odkrycie o dwie propozycje, sałatkę z kaszą perłową, kurczakiem i suszonymi pomidorami oraz sałatkę z makaronem, serem cheddar i bazylią.

Czytaj dalej

27 lutego 2017

Nowość Profi - sałatki "Moje odkrycie"

Profi rozszerza kategorię dań świeżych „Moje odkrycie” o kolejne propozycje tj. sałatki w czterech oryginalnych smakach.

Czytaj dalej

20 lutego 2017

Nowość Profi - zupy świeże „Moje odkrycie”

Profi wchodzi w nową kategorię spożywczą – dania świeże, wprowadzając nowość na rynek - linię zup „Moje odkrycie”.

Czytaj dalej

15 lutego 2017

Nowość - trzy nowe sosy Profi

W lutym br. Profi wchodzi w nową kategorię spożywczą i wprowadza do sprzedaży gotowe do spożycia sosy, w trzech popularnych smakach: bolońskim, grzybowym oraz słodko-kwaśnym.

Czytaj dalej

8 lutego 2017

Żurek Profi na tegoroczną Wielkanoc

Firma Profi przed zbliżającym się okresem świąt wielkanocnych stawia na żurek. Żurek Profi to, od wielu lat, hit sprzedażowy w kategorii zup gotowych marki Profi, według danych sprzedażowych firmy. Wszystko wskazuje na to, że i w tym roku będzie to jedna z najlepiej sprzedających się zup w gamie 21. smaków w tej kategorii.

Czytaj dalej

25 listopada 2016

"DOBRA MARKA 2016 - Jakość, Zaufanie, Renoma" dla Profi

Marka Profi otrzymała tytuł "DOBRA MARKA 2016 - Jakość, Zaufanie, Renoma" w kategorii zupy gotowe.

Czytaj dalej

9 listopada 2016

Limitowana seria Barszczu Czerwonego w świątecznym opakowaniu

Firma Profi wprowadziła do dystrybucji Barszcz Czerwony – nowość w kategorii zup gotowych do spożycia, w świątecznym limitowanym opakowaniu.

Czytaj dalej

Strona korzysta z plików cookies. Przebywanie na niej oznacza akceptację polityki prywatności. Nie pokazuj więcej tego komunikatu