Biuro Prasowe

Jesteśmy otwarci na rozmowy

Witamy w Biurze Prasowym Profi.
Tu znajdą Państwo materiały dotyczące naszych produktów oraz innych aspektów działalności naszej firmy. Zachęcamy do obejrzenia filmu, pobrania gotowych materiałów prasowych, zapisania się do newslettera oraz odwiedzenia nas w mediach społecznościowych.
Zapraszamy do bliższego poznania marki Profi.

15 lutego 2017

Nowość - trzy nowe sosy Profi

W lutym br. Profi wchodzi w nową kategorię spożywczą i wprowadza do sprzedaży gotowe do spożycia sosy, w trzech popularnych smakach: bolońskim, grzybowym oraz słodko-kwaśnym.

Czytaj dalej

8 lutego 2017

Żurek Profi na tegoroczną Wielkanoc

Firma Profi przed zbliżającym się okresem świąt wielkanocnych stawia na żurek. Żurek Profi to, od wielu lat, hit sprzedażowy w kategorii zup gotowych marki Profi, według danych sprzedażowych firmy. Wszystko wskazuje na to, że i w tym roku będzie to jedna z najlepiej sprzedających się zup w gamie 21. smaków w tej kategorii.

Czytaj dalej

25 listopada 2016

"DOBRA MARKA 2016 - Jakość, Zaufanie, Renoma" dla Profi

Marka Profi otrzymała tytuł "DOBRA MARKA 2016 - Jakość, Zaufanie, Renoma" w kategorii zupy gotowe.

Czytaj dalej

9 listopada 2016

Limitowana seria Barszczu Czerwonego w świątecznym opakowaniu

Firma Profi wprowadziła do dystrybucji Barszcz Czerwony – nowość w kategorii zup gotowych do spożycia, w świątecznym limitowanym opakowaniu.

Czytaj dalej

20 września 2016

Barszcz czerwony Profi - nowość na polskim rynku

Barszcz Czerwony Profi – nowość w kategorii gotowych zup do spożycia. Klarowny barszcz czerwony przygotowany został wg oryginalnej receptury firmy na bazie zagęszczonego soku z buraków.

Czytaj dalej

12 września 2016

Profi na XI na Ogólnopolskim Festiwalu Pasztetników i Potraw z Gęsi

W dniu 11 września 2016 roku odbył się XI Ogólnopolski Festiwal Pasztetników i Potraw z Gęsi w Ostrzeszowie, pełen licznych atrakcji nie tylko kulinarnych...

Czytaj dalej

30 sierpnia 2016

Konkurs "Wakacje z Pofi" rozstrzygnięty!

Konkurs dla blogerów pod hasłem „Wakacje z Profi”, w którym można było wygrać luksusowe wakacje w Grecji, weekend SPA w hotelu Narvil, bon o wartości 500 zł na zakupy w sklepie DUKA oraz zestawy produktów Profi, rozstrzygnięty.

Czytaj dalej

Strona korzysta z plików cookies. Przebywanie na niej oznacza akceptację polityki prywatności. Nie pokazuj więcej tego komunikatu