Biuro Prasowe

Jesteśmy otwarci na rozmowy

Witamy w Biurze Prasowym Profi.
Tu znajdą Państwo materiały dotyczące naszych produktów oraz innych aspektów działalności naszej firmy. Zachęcamy do obejrzenia filmu, pobrania gotowych materiałów prasowych, zapisania się do newslettera oraz odwiedzenia nas w mediach społecznościowych.
Zapraszamy do bliższego poznania marki Profi.

23 maja 2017

Nowość Profi - zupa krem z marchwi z pomarańczą i krem z zielonych warzyw z jarmużem

Profi rozszerza linię zup chłodzonych „Moje odkrycie” o dwa kolejne smaki: zupa krem z marchwi z pomarańczą i zupa krem z zielonych warzyw z jarmużem.

Czytaj dalej

25 kwietnia 2017

Zupa tradycyjny kapuśniak na chłodne przedwiośnie. Wystarczy podgrzać!

Wczesną wiosną, gdy wietrznie i deszczowo, warto sięgnąć po pyszny gotowy kapuśniak Profi w wygodnej torebce, który wystarczy tylko podgrzać, by trzy minuty później cieszyć się smaczną tradycyjna polską zupą.

Czytaj dalej

12 kwietnia 2017

Profi Laureatem Programu Najwyższa Jakość Quality International 2017

Kapituła Programu Najwyższa Jakość Quality International 2017 przyznała Wielkopolskiej Wytwórni Żywności PROFI tytuł laureata w kategorii: QI Product za zupę krem paprykowy z mozzarellą.

Czytaj dalej

10 kwietnia 2017

Nowy żurek Profi "Moje odkrycie" na tegoroczną Wielkanoc

Profi przedstawia żurek " Moje odkrycie" - klasykę w nowej odsłonie, z białą kiełbasą i grzybami.

Czytaj dalej

6 kwietnia 2017

JAKOŚĆ ROKU® 2016 dla Wielkopolskiej Wytwórni Żywności PROFI

Firma Profi otrzymała Certyfikat JAKOŚĆ ROKU® 2016 w kategorii Produkt za dania gotowe: zupy tradycyjne oraz zupy chłodzone „Moje odkrycie”.

Czytaj dalej

29 marca 2017

Nowe zupy chłodzone w linii Moje Odkrycie Profi

Profi wprowadza na rynek dwie nowe zupy chłodzone w linii „Moje odkrycie” - lekki krem z białych warzyw z wędzonym łososiem o niepowtarzalnym smaku i aromacie oraz żurek w wersji, jakiej jeszcze nie było, z dodatkiem regionalnej białej kiełbasy i aromatycznych leśnych grzybów.

Czytaj dalej

22 marca 2017

Nowość w kategorii Moje odkrycie Profi

Profi rozszerza linię świeżych sałatek chłodzonych Moje odkrycie o dwie propozycje, sałatkę z kaszą perłową, kurczakiem i suszonymi pomidorami oraz sałatkę z makaronem, serem cheddar i bazylią.

Czytaj dalej

Strona korzysta z plików cookies. Przebywanie na niej oznacza akceptację polityki prywatności. Nie pokazuj więcej tego komunikatu