Biuro Prasowe

Jesteśmy otwarci na rozmowy

Witamy w Biurze Prasowym Profi.
Tu znajdą Państwo materiały dotyczące naszych produktów oraz innych aspektów działalności naszej firmy. Zachęcamy do obejrzenia filmu, pobrania gotowych materiałów prasowych, zapisania się do newslettera oraz odwiedzenia nas w mediach społecznościowych.
Zapraszamy do bliższego poznania marki Profi.

July 24, 2017

Zupa krem z żółtych warzyw z pestkami dyni – lipcowa nowość Profi w kategorii zup chłodzonych „Moje odkrycie”

Zupa krem z żółtych warzyw z pestkami dyni „Moje odkrycie” marki Profi to najnowszy, jedenasty już smak w linii zup chłodzonych „Moje odkrycie”.

Czytaj dalej

July 19, 2017

Smak, który wygrywa! Ruszył wakacyjny konkurs Profi dla blogerów

Wystartował konkurs dla blogerów pod hasłem „Smak, który wygrywa”, w którym do wygrania są aż trzy nagrody główne - weekendowe pobyty SPA dla dwojga, w luksusowym hotelu Narvil oraz pięć nagród wyróżniających - koszy piknikowych z zestawem produktów Profi.

Czytaj dalej

July 17, 2017

Trzy nowe smaki sałatek "Moje odkrycie" na tegoroczne lato

Profi rozszerza linię sałatek chłodzonych „Moje odkrycie” o trzy nowe produkty. Nowości lata to sałatka hummus klasyczny z kaszą perłową, sałatka gyros z mięsem wieprzowym i warzywami oraz sałatka z ryżem basmati, kurczakiem i ananasem.

Czytaj dalej

June 28, 2017

Poczuj świeżość lata! Odkryj nowe chłodniki owocowe „Moje odkrycie” Profi

W sezonie wakacyjnym Profi wprowadza do sprzedaży – nowość na polskim rynku spożywczym – chłodniki owocowe „Moje odkrycie”. Dostępne będą dwie wersje smakowe: chłodnik z wiśni z makaronem oraz chłodnik z owoców leśnych z płatkami orkiszowymi.

Czytaj dalej

June 26, 2017

Nowe zupy chłodzone „Moje odkrycie” na tegoroczne lato!

Zupy krem ze świeżego ogórka z koperkiem i krem ze świeżych buraków z miętą to kolejne smaki w linii zup chłodzonych „Moje odkrycie”, które tego lata wprowadza Profi na polski rynek spożywczy.

Czytaj dalej

June 23, 2017

Smak, który wygrywa - rusza letnia kampania reklamowa PROFI

Na przełomie czerwca i lipca rusza letnia kampania outdoorowa Profi, obejmująca kampanię billboardową w miejscowościach nadmorskich oraz na terenie największych ośrodków miejskich w Polsce.

Czytaj dalej

May 23, 2017

Nowość Profi - zupa krem z marchwi z pomarańczą i krem z zielonych warzyw z jarmużem

Profi rozszerza linię zup chłodzonych „Moje odkrycie” o dwa kolejne smaki: zupa krem z marchwi z pomarańczą i zupa krem z zielonych warzyw z jarmużem.

Czytaj dalej

This website uses cookies. By visiting and browsing this website you accept our privacy policy. Do not show this message again.