Biuro Prasowe

Jesteśmy otwarci na rozmowy

Witamy w Biurze Prasowym Profi.
Tu znajdą Państwo materiały dotyczące naszych produktów oraz innych aspektów działalności naszej firmy. Zachęcamy do obejrzenia filmu, pobrania gotowych materiałów prasowych, zapisania się do newslettera oraz odwiedzenia nas w mediach społecznościowych.
Zapraszamy do bliższego poznania marki Profi.

October 5, 2017

Profi przedstawia nowość „Sezon na…”

Profi zaprasza do kulinarnej podróży przez smaki czterech pór roku. Teraz na sklepowych półkach rozgrzewające i sycące zupy jesienne: zupa ziemniaczana z boczkiem, zupa fasolowa kiełbasą wieprzową, krem paprykowy oraz krem dyniowy z pestkami dyni.

Czytaj dalej

October 2, 2017

Nowości marki Profi w kategorii dań chłodzonych Moje odkrycie

W październiku br. do linii Moje odkrycie weszły dwie, nowe propozycje Profi: zupa pieczarkowa z makaronem oraz gulasz warzywny z ciecierzycą.

Czytaj dalej

September 25, 2017

"Smak, który wygrywa" - wakacyjny konkurs dla blogerów zakończony

Wakacyjny konkurs dla blogerów pod hasłem „Smak, który wygrywa”, w którym do wygrania były trzy luksusowe weekendy SPA w hotelu Narvil, został rozstrzygnięty.

Czytaj dalej

September 20, 2017

Hit Handlu 2017 dla Profi

Wielkopolski pasztet z drobiem firmowy marki Profi zwycięzcą nagrody Hit Handlu 2017

Czytaj dalej

September 14, 2017

Jesienne nowości Profi - krem warzywny z curry i soczewicą oraz krem z zielonego groszku z miętą

Od września br. na rynku spożywczym dostępne są kolejne nowe zupy Profi - krem warzywny z curry i soczewicą oraz krem z zielonego groszku z miętą. To już 15. smaków zup (obok dań obiadowych i sałatek) w kategorii produktów chłodzonych „Moje odkrycie”.

Czytaj dalej

August 29, 2017

Dania gotowe "Moje odkrycie" marki Profi - nowość na polskim rynku spożywczym

Profi sukcesywnie rozwija kategorię chłodzonych dań gotowych „Moje odkrycie” o nowe produkty. Od września, konsumenci znajdą w tej linii produktów, także gotowe do spożycia dania obiadowe, przygotowane z najlepszych składników, bez konserwantów i barwników.

Czytaj dalej

July 24, 2017

Zupa krem z żółtych warzyw z pestkami dyni – lipcowa nowość Profi w kategorii zup chłodzonych „Moje odkrycie”

Zupa krem z żółtych warzyw z pestkami dyni „Moje odkrycie” marki Profi to najnowszy, jedenasty już smak w linii zup chłodzonych „Moje odkrycie”.

Czytaj dalej

This website uses cookies. By visiting and browsing this website you accept our privacy policy. Do not show this message again.